STPS5H100B-TR
Numer produktu DigiKey
497-6587-2-ND - Taśma i szpula (TR)
497-6587-1-ND - Taśma cięta (CT)
497-6587-6-ND - Digi-Reel®
Producent
Numer produktu producenta
STPS5H100B-TR
Opis
DIODE SCHOTTKY 100V 5A DPAK
Standardowy czas realizacji przez producenta
15 tygodnie
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
Diody 100 V 5A Montaż powierzchniowy D-PAK
Modele EDA/CAD
STPS5H100B-TR Modele
Kategoria
Prędkość
Szybkie odtworzenie stanu zdatności =< 500ns, > 200mA (Io)
Prod.
Prąd - wsteczny upływowy przy Vr
3.5 µA @ 100 V
Opakowanie
Taśma i szpula (TR)
Taśma cięta (CT)
Digi-Reel®
Typ mocowania
Status części
Aktywny
Obudowa dostawcy urządzenia
D-PAK
Napięcie - stałe wsteczne (VR) (maks.)
100 V
Temperatura robocza - złącze
175°C (maks.)
Prąd - średni wyprostowany (Io)
5A
Bazowy numer produktu
Napięcie - przewodzenia (Vf) (maks.) przy If
730 mV @ 5 A