STPS3L60SY
Numer produktu DigiKey
497-12333-2-ND - Taśma i szpula (TR)
497-12333-1-ND - Taśma cięta (CT)
497-12333-6-ND - Digi-Reel®
Producent
Numer produktu producenta
STPS3L60SY
Opis
DIODE SCHOTTKY 60V 3A SMC
Szczegółowy opis
Diody 60 V 3A Montaż powierzchniowy SMC
Modele EDA/CAD
STPS3L60SY Modele
Kategoria
Prędkość
Szybkie odtworzenie stanu zdatności =< 500ns, > 200mA (Io)
Prod.
Prąd - wsteczny upływowy przy Vr
55 µA @ 60 V
Seria
Klasa
Motoryzacja
Obudowa dostawcy urządzenia
SMC
Napięcie - stałe wsteczne (VR) (maks.)
60 V
Temperatura robocza - złącze
-40°C - 150°C
Prąd - średni wyprostowany (Io)
3A
Bazowy numer produktu
Napięcie - przewodzenia (Vf) (maks.) przy If
700 mV @ 3 A