STPS3L40UF
Numer produktu DigiKey
497-8036-2-ND - Taśma i szpula (TR)
497-8036-1-ND - Taśma cięta (CT)
497-8036-6-ND - Digi-Reel®
Producent
Numer produktu producenta
STPS3L40UF
Opis
DIODE SCHOTTKY 40V 3A SMBFLAT
Standardowy czas realizacji przez producenta
15 tygodnie
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
Diody 40 V 3A Montaż powierzchniowy SMBflat
Arkusz danych
 Arkusz danych
Modele EDA/CAD
STPS3L40UF Modele
Kategoria
Prędkość
Szybkie odtworzenie stanu zdatności =< 500ns, > 200mA (Io)
Prod.
Prąd - wsteczny upływowy przy Vr
100 µA @ 40 V
Opakowanie
Taśma i szpula (TR)
Taśma cięta (CT)
Digi-Reel®
Typ mocowania
Status części
Aktywny
Obudowa / skrzynia
Technologia
Obudowa dostawcy urządzenia
SMBflat
Napięcie - stałe wsteczne (VR) (maks.)
40 V
Temperatura robocza - złącze
150°C (maks.)
Prąd - średni wyprostowany (Io)
3A
Bazowy numer produktu
Napięcie - przewodzenia (Vf) (maks.) przy If
500 mV @ 3 A