STPS2L30A
Numer produktu DigiKey
497-3759-2-ND - Taśma i szpula (TR)
497-3759-1-ND - Taśma cięta (CT)
497-3759-6-ND - Digi-Reel®
Producent
Numer produktu producenta
STPS2L30A
Opis
DIODE SCHOTTKY 30V 2A SMA
Szczegółowy opis
Diody 30 V 2A Montaż powierzchniowy SMA
Modele EDA/CAD
STPS2L30A Modele
Kategoria
Prędkość
Szybkie odtworzenie stanu zdatności =< 500ns, > 200mA (Io)
Prod.
Prąd - wsteczny upływowy przy Vr
200 µA @ 30 V
Opakowanie
Taśma i szpula (TR)
Taśma cięta (CT)
Digi-Reel®
Obudowa dostawcy urządzenia
SMA
Napięcie - stałe wsteczne (VR) (maks.)
30 V
Temperatura robocza - złącze
150°C (maks.)
Prąd - średni wyprostowany (Io)
2A
Bazowy numer produktu
Napięcie - przewodzenia (Vf) (maks.) przy If
450 mV @ 2 A