STPS2L25U
Numer produktu DigiKey
497-5573-2-ND - Taśma i szpula (TR)
497-5573-1-ND - Taśma cięta (CT)
497-5573-6-ND - Digi-Reel®
Producent
Numer produktu producenta
STPS2L25U
Opis
DIODE SCHOTTKY 25V 2A SMB
Szczegółowy opis
Diody 25 V 2A Montaż powierzchniowy SMB
Modele EDA/CAD
STPS2L25U Modele
Kategoria
Prędkość
Szybkie odtworzenie stanu zdatności =< 500ns, > 200mA (Io)
Prod.
Prąd - wsteczny upływowy przy Vr
90 µA @ 25 V
Opakowanie
Taśma i szpula (TR)
Taśma cięta (CT)
Digi-Reel®
Obudowa dostawcy urządzenia
SMB
Napięcie - stałe wsteczne (VR) (maks.)
25 V
Temperatura robocza - złącze
150°C (maks.)
Prąd - średni wyprostowany (Io)
2A
Bazowy numer produktu
Napięcie - przewodzenia (Vf) (maks.) przy If
450 mV @ 2 A