STPS20200CT
Numer produktu DigiKey
497-13731-5-ND
Producent
Numer produktu producenta
STPS20200CT
Opis
DIODE ARR SCHOTT 200V 10A TO-220
Standardowy czas realizacji przez producenta
15 tygodnie
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
Matryca diodowa 1 para, wspólna katoda 200 V 10A Otwór przelotowy TO-220-3
Arkusz danych
 Arkusz danych
Modele EDA/CAD
STPS20200CT Modele
Kategoria
Napięcie - przewodzenia (Vf) (maks.) przy If
860 mV @ 10 A
Producent
STMicroelectronics
Prędkość
Szybkie odtworzenie stanu zdatności =< 500ns, > 200mA (Io)
Opakowanie
Rurka
Prąd - wsteczny upływowy przy Vr
15 µA @ 200 V
Status części
Aktywny
Temperatura robocza - złącze
-40°C - 175°C
Konfiguracja diody
1 para, wspólna katoda
Typ mocowania
Otwór przelotowy
Technologia
Dioda Schottky'ego
Obudowa / skrzynia
TO-220-3
Napięcie - stałe wsteczne (VR) (maks.)
200 V
Obudowa dostawcy urządzenia
TO-220
Prąd - średni wyprostowany (Io) (na diodę)
10A