STPS1L60A
Numer produktu DigiKey
497-2463-2-ND - Taśma i szpula (TR)
497-2463-1-ND - Taśma cięta (CT)
497-2463-6-ND - Digi-Reel®
Producent
Numer produktu producenta
STPS1L60A
Opis
DIODE SCHOTTKY 60V 1A DO214AC
Szczegółowy opis
Diody 60 V 1A Montaż powierzchniowy DO-214AC (SMA)
Modele EDA/CAD
STPS1L60A Modele
Kategoria
Prędkość
Szybkie odtworzenie stanu zdatności =< 500ns, > 200mA (Io)
Prod.
Prąd - wsteczny upływowy przy Vr
50 µA @ 60 V
Opakowanie
Taśma i szpula (TR)
Taśma cięta (CT)
Digi-Reel®
Obudowa dostawcy urządzenia
DO-214AC (SMA)
Napięcie - stałe wsteczne (VR) (maks.)
60 V
Temperatura robocza - złącze
150°C (maks.)
Prąd - średni wyprostowany (Io)
1A
Bazowy numer produktu
Napięcie - przewodzenia (Vf) (maks.) przy If
570 mV @ 1 A