STPS1L40ZF
Numer produktu DigiKey
497-16916-2-ND - Taśma i szpula (TR)
497-16916-1-ND - Taśma cięta (CT)
497-16916-6-ND - Digi-Reel®
Producent
Numer produktu producenta
STPS1L40ZF
Opis
DIODE SCHOTTKY 40V 1A SOD123F
Szczegółowy opis
Diody 40 V 1A Montaż powierzchniowy SOD-123F
Modele EDA/CAD
STPS1L40ZF Modele
Kategoria
Prędkość
Szybkie odtworzenie stanu zdatności =< 500ns, > 200mA (Io)
Prod.
Prąd - wsteczny upływowy przy Vr
35 µA @ 40 V
Opakowanie
Taśma i szpula (TR)
Taśma cięta (CT)
Digi-Reel®
Obudowa dostawcy urządzenia
SOD-123F
Napięcie - stałe wsteczne (VR) (maks.)
40 V
Temperatura robocza - złącze
-40°C - 175°C
Prąd - średni wyprostowany (Io)
1A
Bazowy numer produktu
Napięcie - przewodzenia (Vf) (maks.) przy If
500 mV @ 1 A