STPS15L30CDJFTR
Numer produktu DigiKey
497-10102-2-ND - Taśma i szpula (TR)
497-10102-1-ND - Taśma cięta (CT)
497-10102-6-ND - Digi-Reel®
Producent
Numer produktu producenta
STPS15L30CDJFTR
Opis
DIODE ARR SCHOTTKY 30V POWERFLAT
Szczegółowy opis
Matryca diodowa 1 para, wspólna katoda 30 V 7,5A Montaż powierzchniowy 8-PowerVDFN
Modele EDA/CAD
STPS15L30CDJFTR Modele
Kategoria
Napięcie - przewodzenia (Vf) (maks.) przy If
480 mV @ 7.5 A
Producent
STMicroelectronics
Prędkość
Szybkie odtworzenie stanu zdatności =< 500ns, > 200mA (Io)
Opakowanie
Taśma i szpula (TR)
Taśma cięta (CT)
Digi-Reel®
Prąd - wsteczny upływowy przy Vr
1 mA @ 30 V
Temperatura robocza - złącze
150°C (maks.)
Konfiguracja diody
1 para, wspólna katoda
Typ mocowania
Montaż powierzchniowy
Technologia
Dioda Schottky'ego
Obudowa / skrzynia
8-PowerVDFN
Napięcie - stałe wsteczne (VR) (maks.)
30 V
Obudowa dostawcy urządzenia
PowerFlat™ (5x6)
Prąd - średni wyprostowany (Io) (na diodę)
7,5A