STPS1170AF
Numer produktu DigiKey
497-15316-2-ND - Taśma i szpula (TR)
497-15316-1-ND - Taśma cięta (CT)
497-15316-6-ND - Digi-Reel®
Producent
Numer produktu producenta
STPS1170AF
Opis
DIODE SCHOTTKY 170V 1A SMAFLAT
Szczegółowy opis
Diody 170 V 1A Montaż powierzchniowy SMAflat
Modele EDA/CAD
STPS1170AF Modele
Kategoria
Napięcie - przewodzenia (Vf) (maks.) przy If
890 mV @ 2 A
Prod.
Prędkość
Szybkie odtworzenie stanu zdatności =< 500ns, > 200mA (Io)
Seria
Prąd - wsteczny upływowy przy Vr
1.5 µA @ 170 V
Opakowanie
Taśma i szpula (TR)
Taśma cięta (CT)
Digi-Reel®
Obudowa dostawcy urządzenia
SMAflat
Napięcie - stałe wsteczne (VR) (maks.)
170 V
Temperatura robocza - złącze
-65°C - 150°C
Prąd - średni wyprostowany (Io)
1A