STPS10L60CFP
Numer produktu DigiKey
497-12626-5-ND
Producent
Numer produktu producenta
STPS10L60CFP
Opis
DIODE ARR SCHOTT 60V 5A TO-220FP
Szczegółowy opis
Matryca diodowa 1 para, wspólna katoda 60 V 5A Otwór przelotowy TO-220-3, pełny pakiet
Modele EDA/CAD
STPS10L60CFP Modele
Kategoria
Napięcie - przewodzenia (Vf) (maks.) przy If
550 mV @ 5 A
Producent
STMicroelectronics
Prędkość
Szybkie odtworzenie stanu zdatności =< 500ns, > 200mA (Io)
Opakowanie
Rurka
Prąd - wsteczny upływowy przy Vr
220 µA @ 60 V
Temperatura robocza - złącze
150°C (maks.)
Konfiguracja diody
1 para, wspólna katoda
Typ mocowania
Otwór przelotowy
Technologia
Dioda Schottky'ego
Obudowa / skrzynia
TO-220-3, pełny pakiet
Napięcie - stałe wsteczne (VR) (maks.)
60 V
Obudowa dostawcy urządzenia
TO-220FP
Prąd - średni wyprostowany (Io) (na diodę)
5A