STPS10H100CG-TR
Numer produktu DigiKey
497-7541-2-ND - Taśma i szpula (TR)
497-7541-1-ND - Taśma cięta (CT)
497-7541-6-ND - Digi-Reel®
Producent
Numer produktu producenta
STPS10H100CG-TR
Opis
DIODE ARRAY SCHOTT 100V 5A D2PAK
Standardowy czas realizacji przez producenta
25 tygodnie
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
Matryca diodowa 1 para, wspólna katoda 100 V 5A Montaż powierzchniowy TO-263-3, D2PAK (2 odpr. + wypust), TO-263AB
Modele EDA/CAD
STPS10H100CG-TR Modele
Kategoria
Napięcie - przewodzenia (Vf) (maks.) przy If
730 mV @ 5 A
Producent
STMicroelectronics
Prędkość
Szybkie odtworzenie stanu zdatności =< 500ns, > 200mA (Io)
Opakowanie
Taśma i szpula (TR)
Taśma cięta (CT)
Digi-Reel®
Prąd - wsteczny upływowy przy Vr
3.5 µA @ 100 V
Temperatura robocza - złącze
175°C (maks.)
Konfiguracja diody
1 para, wspólna katoda
Typ mocowania
Montaż powierzchniowy
Technologia
Dioda Schottky'ego
Obudowa / skrzynia
TO-263-3, D2PAK (2 odpr. + wypust), TO-263AB
Napięcie - stałe wsteczne (VR) (maks.)
100 V
Obudowa dostawcy urządzenia
D2PAK
Prąd - średni wyprostowany (Io) (na diodę)
5A