STPS10150CFP
Numer produktu DigiKey
497-7539-5-ND
Producent
Numer produktu producenta
STPS10150CFP
Opis
DIODE ARR SCHOTT 150V 5A TO220FP
Standardowy czas realizacji przez producenta
15 tygodnie
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
Matryca diodowa 1 para, wspólna katoda 150 V 5A Otwór przelotowy TO-220-3, pełny pakiet
Arkusz danych
 Arkusz danych
Modele EDA/CAD
STPS10150CFP Modele
Kategoria
Napięcie - przewodzenia (Vf) (maks.) przy If
920 mV @ 5 A
Producent
STMicroelectronics
Prędkość
Szybkie odtworzenie stanu zdatności =< 500ns, > 200mA (Io)
Opakowanie
Rurka
Prąd - wsteczny upływowy przy Vr
2 µA @ 150 V
Status części
Aktywny
Temperatura robocza - złącze
175°C (maks.)
Konfiguracja diody
1 para, wspólna katoda
Typ mocowania
Otwór przelotowy
Technologia
Dioda Schottky'ego
Obudowa / skrzynia
TO-220-3, pełny pakiet
Napięcie - stałe wsteczne (VR) (maks.)
150 V
Obudowa dostawcy urządzenia
TO-220FP
Prąd - średni wyprostowany (Io) (na diodę)
5A