STP60NF06FP
Numer produktu DigiKey
497-3197-5-ND
Producent
Numer produktu producenta
STP60NF06FP
Opis
MOSFET N-CH 60V 30A TO220FP
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
Kanał N 60 V 30A (Tc) 30W (Tc) Otwór przelotowy TO-220FP
Modele EDA/CAD
STP60NF06FP Modele
Kategoria
Vgs(th) (maks.) przy Id
4V przy 250µA
Prod.
Ładunek bramki (Qg) (maks.) przy Vgs
66 nC @ 10 V
Seria
Vgs (maks.)
±20V
1810 pF @ 25 V
Status części
Nie do nowych projektów
Straty mocy (maks.)
30W (Tc)
Typ FET
Temperatura robocza
-55°C - 175°C (TJ)
Napięcie dren-źródło (Vdss)
60 V
Obudowa dostawcy urządzenia
TO-220FP
Prąd - ciągły drenu (Id) przy 25°C
Obudowa / skrzynia
Napięcie sterujące (maks. Rds wł., min. Rds wł.)
10V
Bazowy numer produktu
Rds wł. (maks.) przy Id, Vgs
16mOhm przy 30A, 10V