STP150N10F7
Numer produktu DigiKey
497-14570-5-ND
Producent
Numer produktu producenta
STP150N10F7
Opis
MOSFET N-CH 100V 110A TO220
Standardowy czas realizacji przez producenta
19 tygodnie
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
Kanał N 100 V 110A (Tc) 250W (Tc) Otwór przelotowy TO-220
Modele EDA/CAD
STP150N10F7 Modele
Kategoria
Vgs(th) (maks.) przy Id
4,5V przy 250µA
Prod.
Ładunek bramki (Qg) (maks.) przy Vgs
117 nC @ 10 V
Seria
Vgs (maks.)
±20V
Opakowanie
Rurka
Pojemność wejściowa (Ciss) (maks.) przy Vds
8115 pF @ 50 V
Status części
Aktywny
Straty mocy (maks.)
250W (Tc)
Typ FET
Temperatura robocza
-55°C - 175°C (TJ)
Technologia
Typ mocowania
Otwór przelotowy
Napięcie dren-źródło (Vdss)
100 V
Obudowa dostawcy urządzenia
TO-220
Prąd - ciągły drenu (Id) przy 25°C
Obudowa / skrzynia
Napięcie sterujące (maks. Rds wł., min. Rds wł.)
10V
Bazowy numer produktu
Rds wł. (maks.) przy Id, Vgs
4,2mOhm przy 55A, 10V