STP12NM50
Numer produktu DigiKey
497-2666-5-ND
Producent
Numer produktu producenta
STP12NM50
Opis
MOSFET N-CH 500V 12A TO220AB
Standardowy czas realizacji przez producenta
16 tygodnie
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
Kanał N 500 V 12A (Tc) 160W (Tc) Otwór przelotowy TO-220
Modele EDA/CAD
STP12NM50 Modele
Kategoria
Vgs(th) (maks.) przy Id
5V przy 50µA
Prod.
Ładunek bramki (Qg) (maks.) przy Vgs
39 nC @ 10 V
Seria
Vgs (maks.)
±30V
Opakowanie
Rurka
Pojemność wejściowa (Ciss) (maks.) przy Vds
1000 pF @ 25 V
Status części
Aktywny
Straty mocy (maks.)
160W (Tc)
Typ FET
Temperatura robocza
-65°C - 150°C (TJ)
Technologia
Typ mocowania
Otwór przelotowy
Napięcie dren-źródło (Vdss)
500 V
Obudowa dostawcy urządzenia
TO-220
Prąd - ciągły drenu (Id) przy 25°C
Obudowa / skrzynia
Napięcie sterujące (maks. Rds wł., min. Rds wł.)
10V
Bazowy numer produktu
Rds wł. (maks.) przy Id, Vgs
350mOhm przy 6A, 10V