STLQ020J18R
Numer produktu DigiKey
497-17712-2-ND - Taśma i szpula (TR)
497-17712-1-ND - Taśma cięta (CT)
497-17712-6-ND - Digi-Reel®
Producent
Numer produktu producenta
STLQ020J18R
Opis
IC REG LIN 1.8V 200MA 4-FLIPCHIP
Standardowy czas realizacji przez producenta
28 tygodnie
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
PMIC - regulatory napięcia - liniowe Dodatnie Stały 1 Wyjście 200mA 4-FlipChip (0,77x0,77)
Modele EDA/CAD
STLQ020J18R Modele
Kategoria
Prąd - spoczynkowy (Iq)
1 µA
Prod.
Prąd - zasilania (maks.)
150 µA
PSRR
52dB - 45dB (100Hz - 10kHz)
Temperatura robocza
-40°C - 125°C (TJ)
Napięcie - wejściowe (maks.)
5,5V
Obudowa / skrzynia
4-UFBGA, FCBGA
Napięcie - wyjściowe (min./ustalone)
1,8V
Obudowa dostawcy urządzenia
4-FlipChip (0,77x0,77)
Spadek napięcia (maks.)
0,16V przy 200mA