STLQ015M31R
Numer produktu DigiKey
497-16904-2-ND - Taśma i szpula (TR)
497-16904-1-ND - Taśma cięta (CT)
497-16904-6-ND - Digi-Reel®
Producent
Numer produktu producenta
STLQ015M31R
Opis
IC REG LINEAR 3.1V 150MA SOT23-5
Szczegółowy opis
PMIC - regulatory napięcia - liniowe Dodatnie Stały 1 Wyjście 150mA SOT-23-5
Modele EDA/CAD
STLQ015M31R Modele
PSRR
40dB - 15dB (1kHz - 100kHz)
Temperatura robocza
-40°C - 125°C (TJ)
Napięcie - wejściowe (maks.)
5,5V
Napięcie - wyjściowe (min./ustalone)
3,1V
Spadek napięcia (maks.)
0,3V przy 150mA