STLQ015M15R
Numer produktu DigiKey
497-16674-2-ND - Taśma i szpula (TR)
497-16674-1-ND - Taśma cięta (CT)
497-16674-6-ND - Digi-Reel®
Producent
Numer produktu producenta
STLQ015M15R
Opis
IC REG LINEAR 1.5V 150MA SOT23-5
Szczegółowy opis
PMIC - regulatory napięcia - liniowe Dodatnie Stały 1 Wyjście 150mA SOT-23-5
Modele EDA/CAD
STLQ015M15R Modele
PSRR
40dB - 15dB (1kHz - 100kHz)
Temperatura robocza
-40°C - 125°C (TJ)
Napięcie - wejściowe (maks.)
5,5V
Napięcie - wyjściowe (min./ustalone)
1,5V
Spadek napięcia (maks.)
0,3V przy 150mA