STLQ015M12R
Numer produktu DigiKey
497-16416-2-ND - Taśma i szpula (TR)
497-16416-1-ND - Taśma cięta (CT)
497-16416-6-ND - Digi-Reel®
Producent
Numer produktu producenta
STLQ015M12R
Opis
IC REG LINEAR 1.2V 150MA SOT23-5
Standardowy czas realizacji przez producenta
24 tygodnie
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
PMIC - regulatory napięcia - liniowe Dodatnie Stały 1 Wyjście 150mA SOT-23-5
Arkusz danych
 Arkusz danych
Modele EDA/CAD
STLQ015M12R Modele
Kategoria
Prąd - spoczynkowy (Iq)
1.7 µA
Prod.
Prąd - zasilania (maks.)
2.4 µA
Opakowanie
Taśma i szpula (TR)
Taśma cięta (CT)
Digi-Reel®
PSRR
40dB - 15dB (1kHz - 100kHz)
Status części
Aktywny
Charakterystyka sterowania
Aktywacja
Konfiguracja wyjściowa
Funkcje ochronne
Przetężenie, nadmierna temperatura
Typ wyjścia
Temperatura robocza
-40°C - 125°C (TJ)
Liczba regulatorów
1
Typ mocowania
Montaż powierzchniowy
Napięcie - wejściowe (maks.)
5,5V
Obudowa / skrzynia
SC-74A, SOT-753
Napięcie - wyjściowe (min./ustalone)
1,2V
Obudowa dostawcy urządzenia
SOT-23-5
Spadek napięcia (maks.)
0,3V przy 150mA