STL8N10LF3
Numer produktu DigiKey
497-13652-2-ND - Taśma i szpula (TR)
497-13652-1-ND - Taśma cięta (CT)
497-13652-6-ND - Digi-Reel®
Producent
Numer produktu producenta
STL8N10LF3
Opis
MOSFET N CH 100V 20A PWRFLT5X6
Standardowy czas realizacji przez producenta
13 tygodnie
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
Kanał N 100 V 20A (Tc) 4,3W (Ta), 70W (Tc) Montaż powierzchniowy PowerFlat™ (5x6)
Kategoria
Ładunek bramki (Qg) (maks.) przy Vgs
20.5 nC @ 10 V
Prod.
Vgs (maks.)
±20V
Seria
Pojemność wejściowa (Ciss) (maks.) przy Vds
970 pF @ 25 V
Opakowanie
Taśma i szpula (TR)
Taśma cięta (CT)
Digi-Reel®
Straty mocy (maks.)
4,3W (Ta), 70W (Tc)
Status części
Aktywny
Temperatura robocza
-55°C - 175°C (TJ)
Typ FET
Klasa
Motoryzacja
Technologia
Kwalifikacja
AEC-Q101
Napięcie dren-źródło (Vdss)
100 V
Typ mocowania
Montaż powierzchniowy
Prąd - ciągły drenu (Id) przy 25°C
Obudowa dostawcy urządzenia
PowerFlat™ (5x6)
Napięcie sterujące (maks. Rds wł., min. Rds wł.)
5V, 10V
Obudowa / skrzynia
Rds wł. (maks.) przy Id, Vgs
35mOhm przy 4A, 10V
Bazowy numer produktu
Vgs(th) (maks.) przy Id
3V przy 250µA