STL70N4LLF5
Numer produktu DigiKey
497-10575-2-ND - Taśma i szpula (TR)
497-10575-1-ND - Taśma cięta (CT)
497-10575-6-ND - Digi-Reel®
Producent
Numer produktu producenta
STL70N4LLF5
Opis
MOSFET N-CH 40V 70A POWERFLAT
Standardowy czas realizacji przez producenta
18 tygodnie
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
Kanał N 40 V 70A (Tc) 72W (Tc) Montaż powierzchniowy, bok zwilżany PowerFlat™ (5x6)
Arkusz danych
 Arkusz danych
Modele EDA/CAD
STL70N4LLF5 Modele
Kategoria
Ładunek bramki (Qg) (maks.) przy Vgs
13 nC @ 4.5 V
Prod.
Vgs (maks.)
±22V
Seria
Pojemność wejściowa (Ciss) (maks.) przy Vds
1800 pF @ 25 V
Opakowanie
Taśma i szpula (TR)
Taśma cięta (CT)
Digi-Reel®
Straty mocy (maks.)
72W (Tc)
Status części
Aktywny
Temperatura robocza
-55°C - 175°C (TJ)
Typ FET
Klasa
Motoryzacja
Technologia
Kwalifikacja
AEC-Q101
Napięcie dren-źródło (Vdss)
40 V
Typ mocowania
Montaż powierzchniowy, bok zwilżany
Prąd - ciągły drenu (Id) przy 25°C
Obudowa dostawcy urządzenia
PowerFlat™ (5x6)
Napięcie sterujące (maks. Rds wł., min. Rds wł.)
4,5V, 10V
Obudowa / skrzynia
Rds wł. (maks.) przy Id, Vgs
6,5mOhm przy 9A, 10V
Bazowy numer produktu
Vgs(th) (maks.) przy Id
1V przy 250µA