STGF10NC60KD
Numer produktu DigiKey
497-5114-5-ND
Producent
Numer produktu producenta
STGF10NC60KD
Opis
IGBT 600V 9A TO-220FP
Standardowy czas realizacji przez producenta
14 tygodnie
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
IGBT 600 V 9 A 25 W Otwór przelotowy TO-220FP
Arkusz danych
 Arkusz danych
Modele EDA/CAD
STGF10NC60KD Modele
Kategoria
Typ wejścia
Standard
Producent
STMicroelectronics
Ładunek bramki
19 nC
Seria
Td (wł./wył.) przy 25°C
17ns/72ns
Opakowanie
Rurka
Warunki probiercze
390V, 5A, 10Ohm, 15V
Status części
Aktywny
Czas regeneracji wstecznej (trr)
22 ns
Napięcie - przebicia kolektor-emiter (maks.)
600 V
Temperatura robocza
-55°C - 150°C (TJ)
Prąd - kolektora (Ic) (maks.)
9 A
Typ mocowania
Otwór przelotowy
Prąd - impulsowy kolektora (Icm)
30 A
Obudowa / skrzynia
TO-220-3, pełny pakiet
Vce (wł.) (maks.) przy Vge, Ic
2,5V przy 15V, 5A
Obudowa dostawcy urządzenia
TO-220FP
Moc - maks.
25 W