STF8NM50N
Numer produktu DigiKey
497-STF8NM50N-ND
Producent
Numer produktu producenta
STF8NM50N
Opis
MOSFET N-CH 500V 5A TO220FP
Standardowy czas realizacji przez producenta
18 tygodnie
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
Kanał N 500 V 5A (Tc) 20W (Tc) Otwór przelotowy TO-220FP
Arkusz danych
 Arkusz danych
Modele EDA/CAD
STF8NM50N Modele
Kategoria
Vgs(th) (maks.) przy Id
4V przy 250µA
Prod.
Ładunek bramki (Qg) (maks.) przy Vgs
14 nC @ 10 V
Seria
Vgs (maks.)
±25V
Opakowanie
Rurka
Pojemność wejściowa (Ciss) (maks.) przy Vds
364 pF @ 50 V
Status części
Aktywny
Straty mocy (maks.)
20W (Tc)
Typ FET
Temperatura robocza
-55°C - 150°C (TJ)
Technologia
Typ mocowania
Otwór przelotowy
Napięcie dren-źródło (Vdss)
500 V
Obudowa dostawcy urządzenia
TO-220FP
Prąd - ciągły drenu (Id) przy 25°C
Obudowa / skrzynia
Napięcie sterujące (maks. Rds wł., min. Rds wł.)
10V
Bazowy numer produktu
Rds wł. (maks.) przy Id, Vgs
790mOhm przy 2,5A, 10V