STF10N80K5
Numer produktu DigiKey
497-15113-5-ND
Producent
Numer produktu producenta
STF10N80K5
Opis
MOSFET N-CH 800V 9A TO220FP
Standardowy czas realizacji przez producenta
18 tygodnie
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
Kanał N 800 V 9A (Tc) 30W (Tc) Otwór przelotowy TO-220FP
Arkusz danych
 Arkusz danych
Modele EDA/CAD
STF10N80K5 Modele
Kategoria
Vgs(th) (maks.) przy Id
5V przy 100µA
Prod.
Ładunek bramki (Qg) (maks.) przy Vgs
22 nC @ 10 V
Seria
Vgs (maks.)
±30V
Opakowanie
Rurka
Pojemność wejściowa (Ciss) (maks.) przy Vds
635 pF @ 100 V
Status części
Aktywny
Straty mocy (maks.)
30W (Tc)
Typ FET
Temperatura robocza
-55°C - 150°C (TJ)
Technologia
Typ mocowania
Otwór przelotowy
Napięcie dren-źródło (Vdss)
800 V
Obudowa dostawcy urządzenia
TO-220FP
Prąd - ciągły drenu (Id) przy 25°C
Obudowa / skrzynia
Napięcie sterujące (maks. Rds wł., min. Rds wł.)
10V
Bazowy numer produktu
Rds wł. (maks.) przy Id, Vgs
600mOhm przy 4,5A, 10V