STEVAL-ISA055V1
Numer produktu DigiKey
497-8219-ND
Producent
Numer produktu producenta
STEVAL-ISA055V1
Opis
EVAL BOARD FOR ST1S12
Standardowy czas realizacji przez producenta
99 tygodnie
Kategoria
Prąd - wyjściowy
700mA
Producent
STMicroelectronics
Napięcie - wejściowe
2,5V - 5,5V
Opakowanie
Skrzynka
Topologia regulatora
Obniżająca
Status części
Aktywny
Częstotliwość - przełączania
1,7MHz
Cel główny
Przetwornik prąd stały/prąd stały, zmniejszający napięcie
Zawartość
Płytki
Wyjścia i typ
1 wyjście nieizolowane
Wykorzystywany układ scalony / część
ST1S12
Napięcie - wyjściowe
1,2V