STB30N80K5
Numer produktu DigiKey
497-STB30N80K5TR-ND - Taśma i szpula (TR)
497-STB30N80K5CT-ND - Taśma cięta (CT)
497-STB30N80K5DKR-ND - Digi-Reel®
Producent
Numer produktu producenta
STB30N80K5
Opis
MOSFET N-CHANNEL 800V 24A D2PAK
Standardowy czas realizacji przez producenta
18 tygodnie
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
Kanał N 800 V 24A (Tc) 250W (Tc) Montaż powierzchniowy TO-263 (D2PAK)
Arkusz danych
 Arkusz danych
Modele EDA/CAD
STB30N80K5 Modele
Kategoria
Vgs(th) (maks.) przy Id
5V przy 100µA
Prod.
Ładunek bramki (Qg) (maks.) przy Vgs
43 nC @ 10 V
Seria
Vgs (maks.)
±30V
Opakowanie
Taśma i szpula (TR)
Taśma cięta (CT)
Digi-Reel®
Pojemność wejściowa (Ciss) (maks.) przy Vds
1530 pF @ 100 V
Status części
Aktywny
Straty mocy (maks.)
250W (Tc)
Typ FET
Temperatura robocza
-55°C - 150°C (TJ)
Technologia
Typ mocowania
Montaż powierzchniowy
Napięcie dren-źródło (Vdss)
800 V
Obudowa dostawcy urządzenia
TO-263 (D2PAK)
Prąd - ciągły drenu (Id) przy 25°C
Obudowa / skrzynia
Napięcie sterujące (maks. Rds wł., min. Rds wł.)
10V
Bazowy numer produktu
Rds wł. (maks.) przy Id, Vgs
180mOhm przy 12A, 10V