STB18NF25
Numer produktu DigiKey
497-10296-2-ND - Taśma i szpula (TR)
497-10296-1-ND - Taśma cięta (CT)
497-10296-6-ND - Digi-Reel®
Producent
Numer produktu producenta
STB18NF25
Opis
MOSFET N-CH 250V 17A D2PAK
Standardowy czas realizacji przez producenta
16 tygodnie
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
Kanał N 250 V 17A (Tc) 110W (Tc) Montaż powierzchniowy TO-263 (D2PAK)
Arkusz danych
 Arkusz danych
Modele EDA/CAD
STB18NF25 Modele
Kategoria
Ładunek bramki (Qg) (maks.) przy Vgs
29.5 nC @ 10 V
Prod.
Vgs (maks.)
±20V
Seria
Pojemność wejściowa (Ciss) (maks.) przy Vds
1000 pF @ 25 V
Opakowanie
Taśma i szpula (TR)
Taśma cięta (CT)
Digi-Reel®
Straty mocy (maks.)
110W (Tc)
Status części
Aktywny
Temperatura robocza
-55°C - 175°C (TJ)
Typ FET
Klasa
Motoryzacja
Technologia
Kwalifikacja
AEC-Q101
Napięcie dren-źródło (Vdss)
250 V
Typ mocowania
Montaż powierzchniowy
Prąd - ciągły drenu (Id) przy 25°C
Obudowa dostawcy urządzenia
TO-263 (D2PAK)
Napięcie sterujące (maks. Rds wł., min. Rds wł.)
10V
Obudowa / skrzynia
Rds wł. (maks.) przy Id, Vgs
165mOhm przy 8,5A, 10V
Bazowy numer produktu
Vgs(th) (maks.) przy Id
4V przy 250µA