SPSGRFC-915
Numer produktu DigiKey
497-17226-ND
Producent
Numer produktu producenta
SPSGRFC-915
Opis
RF TXRX MOD ISM<1GHZU.FL SMD
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
Pasmo ogólne ISM < 1GHz Moduły nadawczo odbiorcze RF 915MHz Antena niedołączona do zestawu, U.FL Montaż powierzchniowy
Kategoria
Interfejsy szeregowe
SPI
Prod.
Typ anteny
Antena niedołączona do zestawu, U.FL
Opakowanie
Taca
Wykorzystywany układ scalony / część
SPIRIT1
Status części
Nieaktualne
Napięcie - zasilania
1,8V - 3,6V
Programowane przez DigiKey
Niezweryfikowane
Prąd - odbioru
10mA
Standard/grupa RF
Pasmo ogólne ISM < 1GHz
Prąd - nadawania
22mA
Modulacja
2FSK, ASK, GFSK, MSK, OOK
Typ mocowania
Montaż powierzchniowy
Częstotliwość
915MHz
Temperatura robocza
-40°C - 85°C