SPSGRFC-433
Numer produktu DigiKey
497-17202-ND
Producent
Numer produktu producenta
SPSGRFC-433
Opis
RF TXRX MODULE U.FL SMD
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
Moduły nadawczo odbiorcze RF 433MHz Antena niedołączona do zestawu, U.FL Montaż powierzchniowy
Kategoria
Interfejsy szeregowe
SPI
Prod.
Typ anteny
Antena niedołączona do zestawu, U.FL
Opakowanie
Taca
Wykorzystywany układ scalony / część
SPIRIT1
Status części
Nieaktualne
Napięcie - zasilania
1,8V - 3,6V
Programowane przez DigiKey
Niezweryfikowane
Prąd - odbioru
10mA
Modulacja
2FSK, ASK, GFSK, GMSK, MSK, OOK
Prąd - nadawania
22mA
Częstotliwość
433MHz
Typ mocowania
Montaż powierzchniowy
Prędkość danych
500kbps
Temperatura robocza
-40°C - 85°C