SMLVT3V3
Numer produktu DigiKey
497-2496-2-ND - Taśma i szpula (TR)
497-2496-1-ND - Taśma cięta (CT)
497-2496-6-ND - Digi-Reel®
Producent
Numer produktu producenta
SMLVT3V3
Opis
TVS DIODE 3.3VWM 10.3VC SMB
Standardowy czas realizacji przez producenta
13 tygodnie
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
10,3V Zacisk 200A (8/20µs) Ipp TVS - diody Montaż powierzchniowy SMB
Modele EDA/CAD
SMLVT3V3 Modele
Atrybuty produktu
Filtruj podobne produkty
Kategoria
Prąd - szczytowy impulsowy (10/1000µs)
200A (8/20µs)
Prod.
Moc - szczytowa impulsu
600W
Seria
Zabezpieczenie linii zasilającej
Brak
Digi-Reel®
Zastosowania
Przeznaczenie ogólne
Status części
Aktywny
Pojemność przy częstotliwości
5200pF przy 1MHz
Typ
Zener
Temperatura robocza
-25°C - 175°C (TJ)
Kanały jednokierunkowe
1
Typ mocowania
Montaż powierzchniowy
Napięcie - wsteczne robocze (typ.)
3,3V
Obudowa / skrzynia
DO-214AA, SMB
Napięcie - przebicia (min.)
4,1V
Obudowa dostawcy urządzenia
Napięcie - progowe (maks.) przy Ipp
10,3V