SMC50J58CA
Numer produktu DigiKey
497-SMC50J58CATR-ND - Taśma i szpula (TR)
497-SMC50J58CACT-ND - Taśma cięta (CT)
497-SMC50J58CADKR-ND - Digi-Reel®
Producent
Numer produktu producenta
SMC50J58CA
Opis
TVS DIODE 58VWM 93.6VC SMC
Standardowy czas realizacji przez producenta
13 tygodnie
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
93,6V Zacisk 53A Ipp TVS - diody Montaż powierzchniowy SMC
Arkusz danych
 Arkusz danych
Modele EDA/CAD
SMC50J58CA Modele
Kategoria
Prąd - szczytowy impulsowy (10/1000µs)
53A
Prod.
Moc - szczytowa impulsu
5000W (5kW)
Seria
Zabezpieczenie linii zasilającej
Brak
Opakowanie
Taśma i szpula (TR)
Taśma cięta (CT)
Digi-Reel®
Zastosowania
Przeznaczenie ogólne
Status części
Aktywny
Temperatura robocza
-55°C - 175°C (TJ)
Typ
Zener
Typ mocowania
Montaż powierzchniowy
Kanały dwukierunkowe
1
Obudowa / skrzynia
DO-214AB, SMC
Napięcie - wsteczne robocze (typ.)
58V (maks.)
Obudowa dostawcy urządzenia
Napięcie - przebicia (min.)
64,6V
Bazowy numer produktu
Napięcie - progowe (maks.) przy Ipp
93,6V