SMBJ48A-TR
Numer produktu DigiKey
497-12779-2-ND - Taśma i szpula (TR)
497-12779-1-ND - Taśma cięta (CT)
497-12779-6-ND - Digi-Reel®
Producent
Numer produktu producenta
SMBJ48A-TR
Opis
TVS DIODE 48VWM 77.4VC SMB
Standardowy czas realizacji przez producenta
13 tygodnie
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
77,4V Zacisk 8,1A Ipp TVS - diody Montaż powierzchniowy SMB
Arkusz danych
 Arkusz danych
Modele EDA/CAD
SMBJ48A-TR Modele
Kategoria
Prąd - szczytowy impulsowy (10/1000µs)
8,1A
Prod.
Moc - szczytowa impulsu
600W
Taśma i szpula (TR)
Taśma cięta (CT)
Digi-Reel®
Zastosowania
Przeznaczenie ogólne
Status części
Aktywny
Temperatura robocza
-55°C - 150°C (TJ)
Montaż powierzchniowy
Kanały jednokierunkowe
Napięcie - wsteczne robocze (typ.)
48V
Obudowa dostawcy urządzenia
Napięcie - przebicia (min.)
53,3V
Bazowy numer produktu
Napięcie - progowe (maks.) przy Ipp
77,4V