SMBJ24CA-TR
Numer produktu DigiKey
497-3141-2-ND - Taśma i szpula (TR)
497-3141-1-ND - Taśma cięta (CT)
497-3141-6-ND - Digi-Reel®
Producent
Numer produktu producenta
SMBJ24CA-TR
Opis
TVS DIODE 24VWM 38.9VC SMB
Standardowy czas realizacji przez producenta
13 tygodnie
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
38,9V Zacisk 16A Ipp TVS - diody Montaż powierzchniowy SMB
Arkusz danych
 Arkusz danych
Modele EDA/CAD
SMBJ24CA-TR Modele
Kategoria
Prąd - szczytowy impulsowy (10/1000µs)
16A
Prod.
Moc - szczytowa impulsu
600W
Digi-Reel®
Zastosowania
Przeznaczenie ogólne
Temperatura robocza
-55°C - 150°C (TJ)
Montaż powierzchniowy
Kanały dwukierunkowe
Napięcie - wsteczne robocze (typ.)
24V
Obudowa dostawcy urządzenia
Napięcie - przebicia (min.)
26,7V
Bazowy numer produktu
Napięcie - progowe (maks.) przy Ipp
38,9V