SCT025H120G3AG
Numer produktu DigiKey
497-SCT025H120G3AGTR-ND - Taśma i szpula (TR)
497-SCT025H120G3AGCT-ND - Taśma cięta (CT)
497-SCT025H120G3AGDKR-ND - Digi-Reel®
Producent
Numer produktu producenta
SCT025H120G3AG
Opis
AUTOMOTIVE-GRADE SILICON CARBIDE
Standardowy czas realizacji przez producenta
21 tygodnie
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
Kanał N 1200 V 55A (Tc) 375W (Tc) Montaż powierzchniowy H2PAK-7
Kategoria
Ładunek bramki (Qg) (maks.) przy Vgs
73 nC @ 18 V
Prod.
Vgs (maks.)
+18V, -5V
Opakowanie
Taśma i szpula (TR)
Taśma cięta (CT)
Digi-Reel®
Pojemność wejściowa (Ciss) (maks.) przy Vds
1990 pF @ 800 V
Status części
Aktywny
Straty mocy (maks.)
375W (Tc)
Typ FET
Temperatura robocza
-55°C - 175°C (TJ)
Technologia
Klasa
Motoryzacja
Napięcie dren-źródło (Vdss)
1200 V
Kwalifikacja
AEC-Q101
Prąd - ciągły drenu (Id) przy 25°C
Typ mocowania
Montaż powierzchniowy
Napięcie sterujące (maks. Rds wł., min. Rds wł.)
15V, 18V
Obudowa dostawcy urządzenia
H2PAK-7
Rds wł. (maks.) przy Id, Vgs
37mOhm przy 25A, 18V
Obudowa / skrzynia
Vgs(th) (maks.) przy Id
4,2V przy 5mA