M4T28-BR12SH1
Numer produktu DigiKey
497-3686-5-ND
Producent
Numer produktu producenta
M4T28-BR12SH1
Opis
IC CLK BATT/XTAL 32.768KHZ 48MAH
Standardowy czas realizacji przez producenta
14 tygodnie
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
Timekeeper®, Snaphat® Lit Układ scalony kryształu i baterii zegara 48mAh 2.8 V 32.768 kHz 12.5 pF
Kategoria
Pojemność
48mAh
Producent
STMicroelectronics
Napięcie - znamionowe
2.8 V
Seria
Częstotliwość
32.768 kHz
Opakowanie
Rurka
Pojemność obciążenia
12.5 pF
Status części
Aktywny
Temperatura robocza
0°C - 70°C (TA)