LF33ABDT-TR
Numer produktu DigiKey
497-5225-2-ND - Taśma i szpula (TR)
497-5225-1-ND - Taśma cięta (CT)
497-5225-6-ND - Digi-Reel®
Producent
Numer produktu producenta
LF33ABDT-TR
Opis
IC REG LINEAR 3.3V 500MA DPAK
Standardowy czas realizacji przez producenta
14 tygodnie
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
PMIC - regulatory napięcia - liniowe Dodatnie Stały 1 Wyjście 500mA D-PAK
Arkusz danych
 Arkusz danych
Modele EDA/CAD
LF33ABDT-TR Modele
Kategoria
Prąd - wyjściowy
Prod.
Prąd - spoczynkowy (Iq)
1 mA
Opakowanie
Taśma i szpula (TR)
Taśma cięta (CT)
Digi-Reel®
Prąd - zasilania (maks.)
12 mA
Status części
Aktywny
PSRR
80dB - 65dB (120Hz - 65dB)
Konfiguracja wyjściowa
Funkcje ochronne
Przetężenie, nadmierna temperatura
Typ wyjścia
Temperatura robocza
-40°C - 125°C
Liczba regulatorów
1
Typ mocowania
Montaż powierzchniowy
Napięcie - wejściowe (maks.)
16V
Obudowa / skrzynia
TO-252-3, DPAK (2 odpr. + wypust), SC-63
Napięcie - wyjściowe (min./ustalone)
3,3V
Obudowa dostawcy urządzenia
D-PAK
Spadek napięcia (maks.)
0,7V przy 500mA