LDL40PU33RY
Numer produktu DigiKey
497-LDL40PU33RYTR-ND - Taśma i szpula (TR)
497-LDL40PU33RYCT-ND - Taśma cięta (CT)
497-LDL40PU33RYDKR-ND - Digi-Reel®
Producent
Numer produktu producenta
LDL40PU33RY
Opis
IC REG LINEAR 3.3V 200MA 6-DFN
Standardowy czas realizacji przez producenta
26 tygodnie
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
PMIC - regulatory napięcia - liniowe Dodatnie Stały 1 Wyjście 200mA 6-DFN (2x2)
Kategoria
Prąd - spoczynkowy (Iq)
5 µA
Prod.
Prąd - zasilania (maks.)
500 µA
Seria
PSRR
70dB (1kHz)
Opakowanie
Taśma i szpula (TR)
Taśma cięta (CT)
Digi-Reel®
Charakterystyka sterowania
Ograniczenie prądu, włączanie, zasilanie diagnostyczne
Status części
Aktywny
Funkcje ochronne
Przetężenie, nadmierna temperatura, zwarcie
Konfiguracja wyjściowa
Temperatura robocza
-40°C - 150°C (TJ)
Typ wyjścia
Klasa
Motoryzacja
Liczba regulatorów
1
Kwalifikacja
AEC-Q100
Napięcie - wejściowe (maks.)
40V
Typ mocowania
Montaż powierzchniowy
Napięcie - wyjściowe (min./ustalone)
3,3V
Obudowa / skrzynia
6-WDFN podkładka odsłonięta
Spadek napięcia (maks.)
1V przy 200mA