LDL112PV33R
Numer produktu DigiKey
497-15218-2-ND - Taśma i szpula (TR)
497-15218-1-ND - Taśma cięta (CT)
497-15218-6-ND - Digi-Reel®
Producent
Numer produktu producenta
LDL112PV33R
Opis
IC REG LINEAR 3.3V 1.2A 6-DFN
Szczegółowy opis
PMIC - regulatory napięcia - liniowe Dodatnie Stały 1 Wyjście 1,2A 6-DFN (3x3)
Modele EDA/CAD
LDL112PV33R Modele
Kategoria
Prąd - spoczynkowy (Iq)
70 µA
Prod.
Prąd - zasilania (maks.)
400 µA
PSRR
57dB (1kHz)
Status części
Aktywny
Charakterystyka sterowania
Aktywacja
Konfiguracja wyjściowa
Funkcje ochronne
Przetężenie, nadmierna temperatura, prąd zwrotny
Typ wyjścia
Temperatura robocza
-40°C - 125°C (TJ)
Napięcie - wejściowe (maks.)
5,5V
Obudowa / skrzynia
6-VDFN podkładka odsłonięta
Napięcie - wyjściowe (min./ustalone)
3,3V
Obudowa dostawcy urządzenia
6-DFN (3x3)
Spadek napięcia (maks.)
0,6V przy 1,2A