LDK320AM120R
Numer produktu DigiKey
497-18220-2-ND - Taśma i szpula (TR)
497-18220-1-ND - Taśma cięta (CT)
497-18220-6-ND - Digi-Reel®
Producent
Numer produktu producenta
LDK320AM120R
Opis
IC REG LINEAR 12V 200MA SOT23-5
Szczegółowy opis
PMIC - regulatory napięcia - liniowe Dodatnie Stały 1 Wyjście 200mA SOT-23-5
Modele EDA/CAD
LDK320AM120R Modele
Kategoria
Prąd - spoczynkowy (Iq)
90 µA
PSRR
88dB - 48dB (120Hz - 10kHz)
Temperatura robocza
-40°C - 125°C (TJ)
Napięcie - wejściowe (maks.)
18V
Napięcie - wyjściowe (min./ustalone)
12V
Spadek napięcia (maks.)
0,35V przy 200mA