LDK220U33R
Numer produktu DigiKey
497-17107-2-ND - Taśma i szpula (TR)
497-17107-1-ND - Taśma cięta (CT)
497-17107-6-ND - Digi-Reel®
Producent
Numer produktu producenta
LDK220U33R
Opis
IC REG LINEAR 3.3V 200MA SOT89
Szczegółowy opis
PMIC - regulatory napięcia - liniowe Dodatnie Stały 1 Wyjście 200mA SOT-89
Modele EDA/CAD
LDK220U33R Modele
PSRR
55dB - 50dB (120Hz - 10kHz)
Temperatura robocza
-40°C - 125°C (TJ)
Napięcie - wejściowe (maks.)
13,2V
Obudowa / skrzynia
TO-243AA
Napięcie - wyjściowe (min./ustalone)
3,3V
Obudowa dostawcy urządzenia
SOT-89
Spadek napięcia (maks.)
0,35V przy 200mA