LDK220PU27R
Numer produktu DigiKey
497-LDK220PU27RTR-ND - Taśma i szpula (TR)
497-LDK220PU27RCT-ND - Taśma cięta (CT)
497-LDK220PU27RDKR-ND - Digi-Reel®
Producent
Numer produktu producenta
LDK220PU27R
Opis
IC REG LINEAR 2.7V 200MA 6-DFN
Szczegółowy opis
PMIC - regulatory napięcia - liniowe Dodatnie Stały 1 Wyjście 200mA 6-DFN (1,2x1,3)
Modele EDA/CAD
LDK220PU27R Modele
PSRR
55dB - 50dB (120Hz - 10kHz)
Temperatura robocza
-40°C - 125°C
Napięcie - wejściowe (maks.)
13,2V
Obudowa / skrzynia
6-XFDFN
Napięcie - wyjściowe (min./ustalone)
2,7V
Obudowa dostawcy urządzenia
6-DFN (1,2x1,3)
Spadek napięcia (maks.)
0,35V przy 200mA