LDK220M36R
Numer produktu DigiKey
497-14825-2-ND - Taśma i szpula (TR)
497-14825-1-ND - Taśma cięta (CT)
497-14825-6-ND - Digi-Reel®
Producent
Numer produktu producenta
LDK220M36R
Opis
IC REG LINEAR 3.6V 200MA SOT23-5
Szczegółowy opis
PMIC - regulatory napięcia - liniowe Dodatnie Stały 1 Wyjście 200mA SOT-23-5
Modele EDA/CAD
LDK220M36R Modele
PSRR
55dB - 50dB (120Hz - 10kHz)
Temperatura robocza
-40°C - 125°C
Napięcie - wejściowe (maks.)
13,2V
Obudowa / skrzynia
SC-74A, SOT-753
Napięcie - wyjściowe (min./ustalone)
3,6V
Obudowa dostawcy urządzenia
SOT-23-5
Spadek napięcia (maks.)
0,35V przy 200mA