LDK220M36R | |
|---|---|
Producent | |
Numer produktu producenta | LDK220M36R |
Opis | IC REG LINEAR 3.6V 200MA SOT23-5 |
Standardowy czas realizacji przez producenta | 24 tygodnie |
Numer referencyjny klienta | |
Szczegółowy opis | PMIC - regulatory napięcia - liniowe Dodatnie Stały 1 Wyjście 200mA SOT-23-5 |
Arkusz danych | Arkusz danych |
Modele EDA/CAD | LDK220M36R Modele |
Kategoria | Prąd - spoczynkowy (Iq) 90 µA |
Prod. | Prąd - zasilania (maks.) 100 µA |
Opakowanie Taśma i szpula (TR) Taśma cięta (CT) Digi-Reel® | PSRR 55dB - 50dB (120Hz - 10kHz) |
Status części Aktywny | Charakterystyka sterowania Aktywacja |
Konfiguracja wyjściowa | Funkcje ochronne Przetężenie, nadmierna temperatura |
Typ wyjścia | Temperatura robocza -40°C - 125°C |
Liczba regulatorów 1 | Typ mocowania Montaż powierzchniowy |
Napięcie - wejściowe (maks.) 13,2V | Obudowa / skrzynia SC-74A, SOT-753 |
Napięcie - wyjściowe (min./ustalone) 3,6V | Obudowa dostawcy urządzenia SOT-23-5 |
Spadek napięcia (maks.) 0,35V przy 200mA | Bazowy numer produktu |