LDK220C33R
Numer produktu DigiKey
497-15213-2-ND - Taśma i szpula (TR)
497-15213-1-ND - Taśma cięta (CT)
497-15213-6-ND - Digi-Reel®
Producent
Numer produktu producenta
LDK220C33R
Opis
IC REG LIN 3.3V 200MA SOT-323-5
Standardowy czas realizacji przez producenta
24 tygodnie
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
PMIC - regulatory napięcia - liniowe Dodatnie Stały 1 Wyjście 200mA SOT-323-5
Arkusz danych
 Arkusz danych
Modele EDA/CAD
LDK220C33R Modele
Kategoria
Prąd - spoczynkowy (Iq)
90 µA
Prod.
Prąd - zasilania (maks.)
100 µA
Opakowanie
Taśma i szpula (TR)
Taśma cięta (CT)
Digi-Reel®
PSRR
55dB - 50dB (120Hz - 10kHz)
Status części
Aktywny
Charakterystyka sterowania
Aktywacja
Konfiguracja wyjściowa
Funkcje ochronne
Przetężenie, nadmierna temperatura
Typ wyjścia
Temperatura robocza
-40°C - 125°C
Liczba regulatorów
1
Typ mocowania
Montaż powierzchniowy
Napięcie - wejściowe (maks.)
13,2V
Obudowa / skrzynia
5-TSSOP, SC-70-5, SOT-353
Napięcie - wyjściowe (min./ustalone)
3,3V
Obudowa dostawcy urządzenia
SOT-323-5
Spadek napięcia (maks.)
0,35V przy 200mA