LDK120M-R
Numer produktu DigiKey
497-13501-2-ND - Taśma i szpula (TR)
497-13501-1-ND - Taśma cięta (CT)
497-13501-6-ND - Digi-Reel®
Producent
Numer produktu producenta
LDK120M-R
Opis
IC REG LIN POS ADJ 200MA SOT23-5
Standardowy czas realizacji przez producenta
24 tygodnie
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
PMIC - regulatory napięcia - liniowe Dodatnie Nastawne 1 Wyjście 200mA SOT-23-5
Arkusz danych
 Arkusz danych
Modele EDA/CAD
LDK120M-R Modele
Kategoria
Prąd - wyjściowy
Prod.
Prąd - spoczynkowy (Iq)
60 µA
Opakowanie
Taśma i szpula (TR)
Taśma cięta (CT)
Digi-Reel®
Prąd - zasilania (maks.)
100 µA
Status części
Aktywny
PSRR
55dB (120Hz - 10kHz)
Konfiguracja wyjściowa
Charakterystyka sterowania
Aktywacja
Typ wyjścia
Funkcje ochronne
Przetężenie, nadmierna temperatura
Liczba regulatorów
1
Temperatura robocza
-40°C - 125°C
Napięcie - wejściowe (maks.)
5,5V
Typ mocowania
Montaż powierzchniowy
Napięcie - wyjściowe (min./ustalone)
0,8V
Obudowa / skrzynia
SC-74A, SOT-753
Napięcie - wyjściowe (maks.)
Obudowa dostawcy urządzenia
SOT-23-5
Spadek napięcia (maks.)
0,3V przy 200mA