LD3985M33R
Numer produktu DigiKey
497-3504-2-ND - Taśma i szpula (TR)
497-3504-1-ND - Taśma cięta (CT)
497-3504-6-ND - Digi-Reel®
Producent
Numer produktu producenta
LD3985M33R
Opis
IC REG LINEAR 3.3V 150MA SOT23-5
Standardowy czas realizacji przez producenta
18 tygodnie
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
PMIC - regulatory napięcia - liniowe Dodatnie Stały 1 Wyjście 150mA SOT-23-5
Modele EDA/CAD
LD3985M33R Modele
Kategoria
Prąd - spoczynkowy (Iq)
150 µA
Prod.
Prąd - zasilania (maks.)
250 µA
PSRR
60dB - 50dB (1kHz - 10kHz)
Funkcje ochronne
Przetężenie, nadmierna temperatura
Typ wyjścia
Temperatura robocza
-40°C - 125°C
Napięcie - wejściowe (maks.)
6V
Obudowa / skrzynia
SC-74A, SOT-753
Napięcie - wyjściowe (min./ustalone)
3,3V
Obudowa dostawcy urządzenia
SOT-23-5
Spadek napięcia (maks.)
0,1V przy 150mA