LD3985M18R | |
|---|---|
Producent | |
Numer produktu producenta | LD3985M18R |
Opis | IC REG LINEAR 1.8V 150MA SOT23-5 |
Standardowy czas realizacji przez producenta | 18 tygodnie |
Numer referencyjny klienta | |
Szczegółowy opis | PMIC - regulatory napięcia - liniowe Dodatnie Stały 1 Wyjście 150mA SOT-23-5 |
Arkusz danych | Arkusz danych |
Modele EDA/CAD | LD3985M18R Modele |
Kategoria | Prąd - spoczynkowy (Iq) 150 µA |
Prod. | Prąd - zasilania (maks.) 250 µA |
Opakowanie Taśma i szpula (TR) Taśma cięta (CT) Digi-Reel® | PSRR 60dB - 50dB (1kHz - 10kHz) |
Status części Aktywny | Charakterystyka sterowania Aktywacja |
Konfiguracja wyjściowa | Funkcje ochronne Przetężenie, nadmierna temperatura |
Typ wyjścia | Temperatura robocza -40°C - 125°C |
Liczba regulatorów 1 | Typ mocowania Montaż powierzchniowy |
Napięcie - wejściowe (maks.) 6V | Obudowa / skrzynia SC-74A, SOT-753 |
Napięcie - wyjściowe (min./ustalone) 1,8V | Obudowa dostawcy urządzenia SOT-23-5 |