LD39150PT18-R
Numer produktu DigiKey
497-6142-2-ND - Taśma i szpula (TR)
Producent
Numer produktu producenta
LD39150PT18-R
Opis
IC REG LINEAR 1.8V 1.5A PPAK
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
PMIC - regulatory napięcia - liniowe Dodatnie Stały 1 Wyjście 1,5A PPAK
Prąd - spoczynkowy (Iq)
2.5 mA
PSRR
65dB - 55dB (120Hz - 1kHz)
Status części
Nieaktualne
Temperatura robocza
-40°C - 125°C (TJ)
Obudowa / skrzynia
TO-252-5, DPAK (4 odpr. + wypust)
Napięcie - wejściowe (maks.)
6V
Obudowa dostawcy urządzenia
PPAK
Napięcie - wyjściowe (min./ustalone)
1,8V
Bazowy numer produktu
Spadek napięcia (maks.)
0,4V przy 1,5A