LD39150DT25-R
Numer produktu DigiKey
497-6143-2-ND - Taśma i szpula (TR)
497-6143-1-ND - Taśma cięta (CT)
497-6143-6-ND - Digi-Reel®
Producent
Numer produktu producenta
LD39150DT25-R
Opis
IC REG LINEAR 2.5V 1.5A DPAK
Standardowy czas realizacji przez producenta
14 tygodnie
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
PMIC - regulatory napięcia - liniowe Dodatnie Stały 1 Wyjście 1,5A D-PAK
Arkusz danych
 Arkusz danych
Modele EDA/CAD
LD39150DT25-R Modele
Kategoria
Prąd - wyjściowy
Prod.
Prąd - spoczynkowy (Iq)
2.5 mA
Opakowanie
Taśma i szpula (TR)
Taśma cięta (CT)
Digi-Reel®
PSRR
65dB - 55dB (120Hz - 1kHz)
Status części
Aktywny
Funkcje ochronne
Przetężenie, nadmierna temperatura
Konfiguracja wyjściowa
Temperatura robocza
-40°C - 125°C (TJ)
Typ wyjścia
Typ mocowania
Montaż powierzchniowy
Liczba regulatorów
1
Obudowa / skrzynia
TO-252-3, DPAK (2 odpr. + wypust), SC-63
Napięcie - wejściowe (maks.)
6V
Obudowa dostawcy urządzenia
D-PAK
Napięcie - wyjściowe (min./ustalone)
2,5V
Bazowy numer produktu
Spadek napięcia (maks.)
0,4V przy 1,5A